|  | 

Pozostałe

Speedtest

Serwis za pośrednictwem którego można testować prędkość Internetu
TestujPrędkość to serwis za pomocą którego można testować prędkość Internetu. Doskonale przygotowany speedtest pozwala sprawdzać właściwości jakimi są: download, upload, ping, Buffer delay oraz Jitter. Na stronie dokładnie opisane jest, jak wzorcowo zrobić test prędkości Internetu. W rezultacie, internauci są lepiej poinformowani. Tylko prawidłowo zrobiony pomiar prędkości Internetu pozwala pozyskać miarodajne wyniki. Dlatego trzeba najpierw wykonać restart modemu, routera oraz urządzenia, na jakim będzie się przeprowadzało test. To daje szansę na uzyskanie wiarygodnych obliczeń. Następnie należy mieć na uwadze to, by nie korzystać z Internetu na innym urządzeniu, jakie jest połączone z Internetem. Dodatkowo, na urządzeniu na jakim wykonuje się test należy zamknąć wszystkie okna i karty, a także załączyć aplikacje jakie działają w tle. Telefony komórkowe oraz tablety należy wprowadzić w tryb samolotowy. Opłaca się też pamiętać o smart TV.

speedtest

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Najlepsze filmy sci fi

    Najlepsze filmy SF w InternecieNajlepsze filmy science fiction w sieci udostępnione są w serwisie Fili, pośród licznych filmów z innych nurtów tematycznych. Każdy, kto poszukuje interesujących propozycji z kategorii filmy sci-fi z pewnością odnajdzie coś, co go zainteresuje. Jako że filmy takie zwykle zestawiają w sobie elementy z różnych propozycji, można spodziewać się uczty kinowej

  • Avenger filmy

    Tytuły z wytwórni Marvela, które są świetnie oceniane przez internautówTytuły z wytwórni Marvela, jakie są świetnie ocenione przez internautów umieszczone są w serwisie Fili. Dostępne tutaj filmy marvela to znane serie: „Spider – Man”, „Avengers”, „Kapitan Ameryka”, „Thor”, „Incredible Hulk” bądź „Strażnicy Galaktyki”. Sporym ułatwieniem jest to, że wszystkie filmy są układane w kolejności przeglądania.

Wpisy: