|  | 

Pozostałe

Pierścionki srebrne

Indywidualny styl biżuterii artystycznej – oferta pracowni Kamyki Moniki
Spersonalizowany design biżuterii artystycznej stanowi ofertę pracowni Kamyki Moniki z Białegostoku. To alternatywa zwłaszcza dla kobiet, które chcą się wyróżnić i podkreślać własną niebanalną osobowość. Zależnie od zamiłowania, bursztyn biżuteria może przybrać tradycyjną albo nowoczesną formę. Rękodzielniczka jest otwarta na wszystkie pomysły klientek. Zamawiać można: pierścionki srebrne, bransolety z kamieniami, naszyjniki, kolczyki lub wisiory. Biżuteria wykonana jest metodą umożliwiającą uzyskać nieregularność faktury srebra. Dodatkowo, w propozycji sprzedażowej umieszczona jest biżuteria z bursztynu. Do wszystkich projektów wybierane są nietuzinkowe dodatki, jakimi są: kamienie księżycowe, rubiny, czarny turmalin, labradoryt oraz bursztyn. Kamienie naturalne mogą występować we wszystkich kolorach tęczy. Dlatego biżuteria z podanej oferty zalicza się do personalizowanej.

pierscionki-srebrne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Najlepsze filmy sci fi

    Najlepsze filmy SF w InternecieNajlepsze filmy science fiction w sieci udostępnione są w serwisie Fili, pośród licznych filmów z innych nurtów tematycznych. Każdy, kto poszukuje interesujących propozycji z kategorii filmy sci-fi z pewnością odnajdzie coś, co go zainteresuje. Jako że filmy takie zwykle zestawiają w sobie elementy z różnych propozycji, można spodziewać się uczty kinowej

  • Avenger filmy

    Tytuły z wytwórni Marvela, które są świetnie oceniane przez internautówTytuły z wytwórni Marvela, jakie są świetnie ocenione przez internautów umieszczone są w serwisie Fili. Dostępne tutaj filmy marvela to znane serie: „Spider – Man”, „Avengers”, „Kapitan Ameryka”, „Thor”, „Incredible Hulk” bądź „Strażnicy Galaktyki”. Sporym ułatwieniem jest to, że wszystkie filmy są układane w kolejności przeglądania.

Wpisy: